Pozostałe

Czy polerowanie posadzki betonowej jest konieczne?

Posadzki betonowe w ostatnim okresie zyskują coraz większą popularność. Beton jako surowiec powraca do łask i wykorzystywany jest nie tylko jako uniwersalny budulec, ale także jako element dekoracyjny. W mieszkaniach, których motywem przewodnim jest industrializm, beton zazwyczaj znajduje się na ścianie (ściana betonowa) lub w postaci dodatków (doniczki, misy, wazony).

Beton doskonale sprawdza w postaci betonowych posadzek, które wykorzystywane są w pomieszczeniach przemysłowych. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, posadzka betonowa jest łatwa w utrzymaniu czystości i może zachować swój wygląd przez długi czas.

Jakie są metody polerowania posadzek betonowych?

Posadzka betonowa, która znajduje się w naszej przestrzeni przemysłowej, powinna być zarówno gładka jak i lśniąca, ale przede wszystkim łatwa w utrzymaniu czystości. Na rynku dostępnych jest wiele firm, które zajmują się polerowaniem i szlifowaniem posadzek betonowych, jednak nie każda z nich posiada technologię, która pozwoli na wykonanie tej usługi na najwyższym poziomie. Należy uświadomić sobie, że otrzymanie idealnej i równej posadzki nie jest proste i wymaga specjalistycznej wiedzy i sprawdzonych metod działania.

Wypracowanie sprawdzonych metod wyrównania, wygładzania i polerowania posadzek o różnym metrażu, to trudna sztuka i zajmuje dużo czasu. Jednak są specjaliści, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, posiadają wszystkie te umiejętności. Swoje działania opierają oni na technice Lavina Floor, która polega na szlifowaniu i polerowaniu, a w dalszej kolejności utwardzaniu oraz impregnacji posadzki. Metoda ta jest najskuteczniejsza na rynku, a w połączeniu ze sprawdzonymi specjalistami, daje nam niesamowite efekty.

Maszyny planetarne Lavina, a także specjalistyczne środki impregnacyjne, zapewniają uzyskanie gładkiej powierzchni, która jest zabezpieczona i odporna na ścieranie. Dodatkowo efekt szlifowania posadzki jest wyjątkowo długotrwały. Z technologii Lavina Floor najczęściej korzystają deweloperzy, właściciele garaży podziemnych, a także hali magazynowych czy zakładów produkcyjnych.

Jak wybrać odpowiednią firmę?

Decydując się na polerowanie posadzki betonowej, powinniśmy zweryfikować, która z firm nadaje się do tego najlepiej. Sprawdźmy więc jej usługi,a następnie zweryfikujmy, jakich technologii używa. Sugerujemy również sprawdzenie opinii o firmie. W dzisiejszych czasach mamy możliwość łatwego zweryfikowania opinii klientów, chociażby poprzez wizytówkę Google. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *