Pozostałe

Jakie produkty można kupić w hurtowni gastronomicznej?

Hurtownie gastronomiczne są miejscem dla osób, które potrzebują wyposażyć kuchnię w hotelu, restauracji, a nawet swoim własnym domu. Klienci hurtowni gastronomicznych to również właściciele kawiarni, pizzeri, barów oraz firm cateringowych. W hurtowni tego typu znaleźć można całą gamę produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Oprócz atrakcyjnych cen, hurtownie zapewniają możliwość wyboru wszystkich potrzebnych produktów. Dodatkowo profesjonalne hurtownie posiadają na miejscu wszystkie produkty, które mają w swoich katalogach. Dzięki czemu można wszystko obejrzeć na żywo i podjąć decyzję. Zakup produktów w jednym miejscu to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale przede wszystkim cennego dla nas czasu.

Hurtownia gastronomiczna zawsze posiada w swojej ofercie produkty najwyższej jakości. Dodatkowo wiele z produktów mają widełki cenowe, by można było dopasować je do możliwości finansowych klientów. Mimo, iż hurtownia kojarzy nam się z czymś dużym, to warto pamiętać, że każdy z klientów obsługiwany jest w niej bardzo indywidualnie. Obsługa hurtowni zwraca uwagę na potrzeby klientów oraz ich możliwości finansowe. Dzięki takiemu podejściu możemy liczyć, że z zakupionych produktów, będziemy maksymalnie zadowoleni, ponieważ zakupiliśmy produkty nie tylko ładne, ale też funkcjonalne.

Jakie produkty znajdziemy w hurtowni gastronomicznej?

Jak już wspominaliśmy wyżej, w hurtowni gastronomicznej zakupy robią właściciele hoteli, barów, kawiarni, restauracji, a nawet sklepy, piekarnie, lodziarnie, pizzerie czy przedszkola i domy weselne. Szeroka oferta sprawia, że hurtownie dostosowane są do wielu różnych instytucji. W hurtowniach znajdziemy produkty takie jak:

  1. Porcelana gastronomiczna
  2. Szkło
  3. Sztućce
  4. Akcesoria stołowe
  5. Wyposażenie bufetu
  6. Sprzęty do kuchni
  7. Podgrzewacze
  8. Wyposażenie dla firm cateringowych
  9. Wyposażenie baru
  10. Wyposażenie sal restauracyjnych

Najczęściej kupowane produkty to oczywiście piękna porcelana gastronomiczna, która robi ogromne wrażenie nie tylko na właścicielach obiektów, ale głównie na gościach, którzy otrzymują na niej swoje potrawy. Jeśli chodzi o wyposażenie kuchni, to w hurtowniach szczególnie popularne są: blendery kuchenne, pakowarki, pojemniki na artykuły spożywcze, a także pojemniki na odpady. Jeśli klienci szukają wyposażenia baru, to mogą liczyć na profesjonalne sokowirówki, ciekawe akcesoria barmańskie, a także syropy, blendery, miksery, wyciskarki, kostkarki, zmywarki i wiele, wiele innych. Wybierając wyposażenie do baru, nie wolno zapominać o doborze odpowiedniego szkła. Hurtownia gastronomiczna posiada ogromny asortyment kieliszków, szklanek, karafek, a także dzbanków i butelek. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *