Dom

Podkładki pod kubek z filcu – idealny prezent dla osoby ceniącej wyjątkowe produkty

Podkładki pod kubek z filcu - idealny prezent dla osoby ceniącej wyjątkowe produkty

Zastanawiając się nad tym, czym można obdarować ważną dla nas osobę, analizujemy, co sprawi jej największą radość. Przez wielu najmilej widziane są prezenty oryginalne, których prawie nikt (albo nikt) inny nie posiada. Im bardziej spersonalizowany podarunek, tym większe zadowolenie adresata. Jeśli odbiorca prezentu ceni sobie także jego funkcjonalność, to z pewnością do gustu przypadną mu podkładki filcowe.

Osobom, które spędzają dużo czasu przy kubku swojego ulubionego napoju, podkładka filcowa idealnie posłuży, jako zabezpieczenie wszelkiej przestrzeni, na której kładzie się picie. Dzięki temu, że filc zrobiony jest z włókien poliestrowych pochodzących z recyklingu, jest nie tylko ekologicznie przyjazny, ale także bardzo trwały. Oprócz tego szybko wysycha, co sprawia, że świetnie nadaje się jako osłona powierzchni przed zamoczeniami. A jeśli ktoś zapragnie, żeby jego filcowe podkładki były wodoodporne, wystarczy, że zaimpregnuje je preparatem do konserwacji zamszu. Wszelkie zabrudzenia często wystarczy jedynie przetrzeć, ale można też wyprać podkładki jeśli plamy są trwalsze. Ręcznie lub w pralce na niskich obrotach w wodzie do 30 stopni – prezent będzie wyglądać, jak w dniu jego otrzymania.

Podkładki filcowe pod kubek to także fantastyczny i oryginalny element wystroju mieszkania. Trzeba się zastanowić jaki gust ma osoba, która otrzyma prezent i co jest w zasięgu jej zainteresowań. Ponieważ podkładki mogą przyjmować dowolny kształt, a nawet być wygrawerowane, z pewnością znajdziemy coś, co zadowoli nawet najbardziej wybredną osobę. Poprzez wycinanie wzorów za pomocą lasera, zapewniona jest trwałość ich brzegów, które nie będą się strzępić. 

Dla kogoś, kto ceni sobie prostotę i klasyczne wzory, atrakcyjne będą motywy z liśćmi monstery lub okrągłe mandale. Te drugie swoim wzornictwem przypominają nieraz kujawskie i łowickie ornamenty. Fanom zwierząt powinny spodobać się podkładki z buziami lisów, misiów, sów, czy piesków. Nawet najmłodsi domownicy docenią kunszt wygrawerowanych mordek uśmiechających się zachęcająco, aby postawić na nich kubek lub szklankę. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podkładka miała wygląd czaszki, anatomicznego serca lub ulubionej postaci z popkultury. Wystarczy dostarczyć pomysł na projekt wykonawcy, który upewni się, że dostaniemy zadowalający efekt końcowy. 

Podkładki z filcu, to doskonały prezent dla osób ceniących sobie oryginalność i wyjątkowość produktów. Mogą przybrać ulubiony kształt i kolor, dzięki czemu staną się ulubionym elementem wystroju mieszkania. Dzięki swojej użyteczności każdego dnia adresat podarunku może patrzeć na nie z zachwytem i pomyśleć ciepło o kimś, kto mu je podarował.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *